blue ocean Forum Index
blue ocean
We talk about all

blue ocean Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Rise of the Fallen ::
Goto page: <  1, 2, 315, 16, 17

Post new topic   Reply to topic    blue ocean Forum Index -> Anime RPG -> In afara orasului
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Phoenix
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sat 16 Jul - 20:15 (2016)    Post subject: Rise of the Fallen Reply with quote

Nu i-am răspuns. Știu că era un criminal, dar conștiința nu mă lăsa să las totul baltă și să îl las morții. M-am dus să-i avertizez.
-Furtuna se apropie și va spulbera barajul. Galoanele nu vor mai ține mult.
Nici bine nu le-am spus despre ce e vorba că m-am trezit cu o ploaie de gloanțe asupra mea. Am alergat spre ieșire. Luminile de la generator pâlpâiau îngrozitor, încât abia dacă puteai vedea pe unde mergi. Pe întuneric era foarte ușor să te pierzi în labirintul acela, chiar și cu pereții însemnați. 
Eram la bazinul cu țipari, când Ross mă prinse din urmă. Mă nimeri cu pistolul chiar în picior. Am căzut în bazin și apa se umplu de sânge, iar Ross crezu că am murit. El înjura deasupra. Armura mea se activă la timp așa că am scăpat de mușcăturile țiparilor, dar nivelul apei creștea, iar ușa de aur a mormântului începea să se închidă. Podul de lemn peste care puteai trece bazinul, deja nu se mai vedea. Ross sări în apă, dar nu apucă să înainteze prea mult că țiparii roiau în jurul lui. Se duse în holul mormântului. Era disperat, am văzut asta în timp ce mă strecuram prin ușa de aur. Chiar și să fi vrut să-i salvez, nu mai puteam. 
Abia am ajuns pe mal, la coloanele de piatră, că galoanele fuseseră izbite și apele râului năvăliră cu furie peste vale acoperind și distrugând totul în calea lor. Ploaia mă izbea furioasă, dar era plăcută.

Back to top
Publicité

PostPosted: Sat 16 Jul - 20:15 (2016)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sat 16 Jul - 20:21 (2016)    Post subject: Rise of the Fallen Reply with quote

Am iesit din oglinda, scuturandu-ma si am privit spre locul unde fu mormantul apoi la Nikke. Am auzit o voce familiara si am privit spre cer, dupa care m-am intors in oglinda.

Back to top
Phoenix
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sat 16 Jul - 20:26 (2016)    Post subject: Rise of the Fallen Reply with quote

Am stat așa o vreme, dar oboseala își spunea cuvântul. Glonțul trecuse pe cealaltă parte și pierdeam mult sânge. Mi-am activat aripile și am zburat în apropiere de un spital din Cairo.

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sat 16 Jul - 20:38 (2016)    Post subject: Rise of the Fallen Reply with quote

Am cascat si aproape adormisem insa am ramas treaz, privind prin oglinda, curios, locul unde merse Nikke.

Back to top
Phoenix
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sat 16 Jul - 20:43 (2016)    Post subject: Rise of the Fallen Reply with quote

Rana era gravă și acum eram nevoită să stau câteva săptămâni în spital. Cu siguranță nu aveam de gând să stau atâta. Deși budinca de ciocolată era delicioasă.

Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 16:02 (2019)    Post subject: Rise of the Fallen

Back to top
Post new topic   Reply to topic    blue ocean Forum Index -> Anime RPG -> In afara orasului All times are GMT + 2 Hours
Goto page: <  1, 2, 315, 16, 17
Page 17 of 17

Jump to:  

Index | Administration Panel | Getting a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
Flowers of Evil © theme by larme d'ange 2006