blue ocean Forum Index
blue ocean
We talk about all

blue ocean Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Hello children, it's school time ::
Goto page: <  1, 2, 313, 14, 15

Post new topic   Reply to topic    blue ocean Forum Index -> Anime RPG -> Scoala/Servici
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 12:23 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Am mai stat putin privind usa dupa care mi-am pus capul pe perna si mi-am inchis ochii, adormind la scurt timp.

Back to top
Publicité

PostPosted: Sun 20 Sep - 12:23 (2015)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 13:20 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Am intrat în duş, vrând să mă curăţ de tot ce s-a întâmplat în această seară. Am dat drumul la duş, simţind cum picăturile îmi cad pe corp. Mă simţeam murdar de fiecare dată când dădeam de astfel de persoane şi faptul că le făceam să plătească nu mă ajuta prea mult. 
Încă puţin şi îmi pierdeam controlul îmi spun vinovat dând cu pumnul în perete. Am stat câteva minute şi am ieşit din baie, am stat şi am băut restul de vin şi am ieşit pe balcon. 

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 13:25 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Eu aveam un somn destul de agitat, rasucindu-ma de pe o parte pe alta. M-am trezit tipand si m-am ridicat in fund.
Auzindu-mi tipatul, Niko a venit glont in fata camerei incercand sa deschida usa, dar n-a reusit asa ca a inceput s-o zgarie si sa latre.

Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 14:01 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Îi aud lătratul lui Niko şi mă duc spre camera în care am cazat-o pe Ninfia. Am intrat fără să mai bat la uşă şi o găsesc pe jos cu o expresie speriată. M-am dus şi am îmbrăţişat-o.-Ce ai păţit? Iar ai avut un vis urât? o întreb fără să îi dau drumul din îmbrăţişare şi o mângâi pe cap.

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 14:06 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Am tresarit si m-am linistit aproape instant cand l-am vazut pe Mukuro.
-Da...Scuze ca te-am deranjat...ii spun in timp ce-l imping de langa mine.
Niko a intrat si el venind langa noi si ne privea.

Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 14:08 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

-Nu m-ai deranjat. Dacă nu poţi dormi cum trebuie, îţi voi face un ceai. Pe mine de obicei mă ajută în nopţile agitate îi spun analizând-o din cap până în picioare pentru a fi sigur că nu s-a lovit nicăieri.

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 14:13 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

-Bine...Multumesc...

Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 14:46 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

M-am ridicat şi m-am dus direct în bucătărie să pun de ceai. M-am decis să îi fac un ceai de mentă fiindcă de obicei acela mă ajută şi pe mine. Am pus apa la fiert şi încep să caut o cană prin dulăpiorul de deasupra mesei. După câteva minute îi strecor ceaiul şi îl pun pe tavă.  Adaug şi un pliculeţ în care se afla miere şi mă îndrept spre camera ei. Îi pun tava pe masă şi o întreb dacă mai doreşte altceva. 

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 14:50 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Am ascuns repede revista cu benzi desenate la spate si am scuturat repede din cap.
-E suficient...multumesc, Mukuro...

Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 15:17 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

-Cu plăcere~ dacă ai nevoie de ceva, sunt pe balcon. I-am zis zâmbind şi am închis uşa după mine, dar nu înainte să las câinele să intre în cameră. Îmi reiau locul pe balcon, şi îmi aprind o ţigară. Era o oră destul de târzie, iar singurul zgomot pe care îl puteai auzi era doar  ţigara arzând în noapte. Duc odată ţigara la gură şi îmi mut privirea către cer oftând uşor şi lăsând fumul să iasă.

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 15:22 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Am rasuflat usurata si m-am uitat la revista. Niko a sarit in pat langa mine si ne-am uitat impreuna pe banda desenata, luand din cand in cand cate o gura din ceai. Pana la urma am adormit cu revista pe fata si cu Niko in brate.

Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 15:40 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Am intrat în casă, închis geamul şi trag draperiile astfel încât să fie întuneric în cameră şi m-am trântit în pat cu speranţa că pot adormi pentru câteva ore.

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 15:43 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Eu si Niko dormeam bustean.

Back to top
towa
Members ❤
Members ❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 20:28 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Nu puteam dormi deloc. Mă ridic într-un final, pun pătura pe mine şi deschid laptopul şi mă uit pe internet pe ce apuc. Îmi revine şi pofta de mâncare şi mă duc la bucătărie să îmi pun la încălzit ce-a mai rămas  de la cină şi să mănânc. Îmi iau mâncarea în cameră şi continui să mă uit la tot felul de videouri.

Back to top
Chauro
Asistent❤
Asistent❤

PostPosted: Sun 20 Sep - 20:35 (2015)    Post subject: Hello children, it's school time Reply with quote

Niko s-a trezit la un momentdat si s-a uitat spre geam maraind. Maraia atat de tare ca m-a trezit si pe mine.
-Ce e Niko? il intreb somnoroasa in timp ce-l iau in brate ca sa-l calmez. Gata, gata...Nu-i nimic acolo.
L-am lasat jos cand s-a mai calmat si m-am bagat la loc in pat incercand sa adorm.

Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 15:46 (2019)    Post subject: Hello children, it's school time

Back to top
Post new topic   Reply to topic    blue ocean Forum Index -> Anime RPG -> Scoala/Servici All times are GMT + 2 Hours
Goto page: <  1, 2, 313, 14, 15
Page 15 of 15

Jump to:  

Index | Administration Panel | Getting a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
Flowers of Evil © theme by larme d'ange 2006